środa, 20 listopada 2013

Milik lepszy od Lewandowskiego - 3 bramki młodzieżówki!

Po wydawałoby się pewnym prowadzeniu naszej młodzieżówki 2:0 wystarczyły 2 minuty by stadion Cracovii wczoraj zamarł . Na nasze szczęście młody grek przestrzelił karnego a ostatnia akcja meczu pozwoliła skompletować Milikowi hattricka a drużynie U-21 wygrać arcyważny mecz z Grecją 3:1.
Rewanż i mecz o bezpośredni awans we wrześniu przyszłego roku. To jak się niestety okazuje jedyna polska drużyna która może ten rok zaliczyć do udanych , a kiedy dodamy do tego WYCZYNY seniorów to już można i trzeba zwracać uwagę na zawodników z niej Panu Nawałce.
Ambicja , waleczność , 16 strzałów na bramkę rywala (z czego pewno ponad połowa Milika) pokazuje że można i są piłkarze którym się chce i w których warto inwestować!
Niesmaczny deser po meczu młodzieżówki zafundowała nam po raz kolejny nasza pierwsza (nie mylić z najlepsza) drużyna. Ciąg dalszy parodii piłki nożnej trwa! Doszło już do tego ze zawodnicy Adama Nawałki sami się faulują i wyblokowują własne dośrodkowania (kopnięcia w kierunku pola karnego) pod bramką rywala.
Ze Słowacją mecz był fatalny a ten z Irlandią nijaki po prostu czwarty koszyk UEFA!!!!!!!!
Co dały dwa sparingi trenerowi? A no dowiedział się że nie ma obrony ,playmakera i alternatywy dla Lewandowskiego i Błaszczykowskiego.Że nie ma drużyny! Że 60% powołanych nie nadaje się do kadry!
Tylko czy potrzebne były tak zawalone dwa mecze? Każdy kibic to wiedział! I niestety prawie każdy kibic nawet ten najwierniejszy zaczyna sobie już z Nawałki i jego ,,orłów'' żartować! MI TEŻ TRUDNO SIĘ POWSTRZYMAĆ.