poniedziałek, 11 listopada 2013

Miss Universe narciarstwa biegowego - Justyna Kowalczyk


Królowa nart , królowa zimy, królowa polskiego sportu czyli Justyna Kowalczyk.Miss Universe narciarstwa biegowego. Jak co roku przez rozpoczęciem sezonu fachowcy ale i my kibice zaczynamy się zastanawiać czy znów będzie pięknie ,mocno i zwycięsko.
Pani Justyna nas przez ostanie lata rozpieściła . Kto jak kto ale ona zawsze jest w formie i przysparza nam wiele radości i wzruszeń , tych pozytywnych.Po fatalnej jesieni a nawet całym roku w polskim sporcie potrzebujemy pozytywnych impulsów aby to nasze kibicowanie nie stało się taką cierpiętniczą drogą przez mękę.
Katorżnicza wprost praca w okresie przygotowawczym od wielu lat przynosi sukcesy a wypowiedzi a raczej ich brak ze strony naszej królowej mogą zwiastować wielkie rzeczy na trasach biegowych w tym sezonie , w sezonie olimpijskim dodajmy.
Pojedynek Justyna Kowalczyk reszta świata znów pobudzi nasze serca i umysły . Znów będziemy podziwiać walkę kobiety która nie ukrywajmy niesie na swoich barkach cały nasz sport i co jest ewenementem w naszym kraju to ONA jest faworytką.
Podziwiałem zawsze Adama Małysza w przypadku Justyny Kowalczyk jest to już
jednak uwielbienie i największy szacunek bo kiedy pomyśle o tych godzinach , tygodniach , miesiącach przygotowań - nie myślę bo boli!
30-ka na olimpiadzie , 10- klasykiem szkoda że nie ze startu wspólnego , wcześniej tour de ski i wiele innych startów powinno nam wynagrodzić porażki naszych gwiazdorów w piłce,koszu i siatkówce .
Pani Justyno jak krzyczał klasyk:,,dla siebie , dla nas , dla Polski'' jeszcze raz , kolejny raz prosimy aby zlała Pani cały biegowy świat i pokazała że u nas też można , a że następców nie widać to i prośby będziemy powtarzać. A ze złotem Pani po prostu do twarzy .
Prognoza:
-wygrane tour de ski
-3 medale na olimpiadzie (2 złote)
-wygrany puchar świata

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz