wtorek, 5 listopada 2013

Robert Lewandowski znów strzela , w zimie zmieni klub?

Kiedy Robert Lewandowski trafiał dla kadry mieliśmy mieszane uczucia. Z jednej strony radość że strzela rzadko ale jednak , a z drugiej złość że brak mu powtarzalności.Ta złość potęguje się kiedy systematycznie zdobywa gole dla Borussii , a kiedy łapie hattricki to dosłownie kibica może trafić sz...k! DLACZEGO NIE W NASZEJ REPREZENTACJI?
Kiedy popatrzymy spokojnie na to co robi Lewandowski na boisku w Dortmundzie najkrócej można to określić zwrotem że atakuje bramkę.
W zespole narodowym Robert operuje na całym boisku , a na pewno na znacznie większej jego części niż dzieje się to w Borussii.
Czy nowy selekcjoner reprezentacji Adam Nawałka znajdzie sposób na optymalizacje najlepszego polskiego zawodnika?
Czy spróbuje tego już 15 listopada? Czy pokonamy Słowacje , a Pan Robert poprawi dorobek bramkowy?
Zawsze powtarzam że jako kibic jestem niepoprawnym optymistą i prawie pewny jestem że będzie dobrze!!!
Szykuje się powolny ale jednak stały progres REPREZENTACJI w rankingu FIFA.
Przełamanie na które tak bardzo czekamy i dodam że nie chodzi tylko o Lewandowskiego ale o całą naszą ukochaną reprezentacje będzie również kolejnym krokiem do zmiany barw klubowych naszego snajpera.
Jeśli tylko zawodnik zechce zmienić plany i zrezygnuje z walki o miejsce w składzie Bayernu (za nazwisko nie dostanie u
Bawarczyków miejsca w ataku) będzie na pewno wielu chętnych do skorzystania z jego usług już na wiosnę.Najlepsze dla reprezentacji jest aby Robert grał , a na tą chwilę pewne jest to chyba tylko w BORUSSII!!!!!!!!

1 komentarz :

  1. Jak dla mnie powinien zmienić barwy klubowe. W Borussi udowodnił już, że jest światowej klasy napastnikiem i poradzi sobie wszędzie.
    Nie za nazwisko dostał nagrodę najlepszego gracza tygodnia w Europie ;)

    OdpowiedzUsuń