niedziela, 17 listopada 2013

Skuteczna dieta kibica,oczyszczanie organizmu!

Najważniejsze , najlepsze to nie szkodzić czyli nie ma co prowokować i lepiej odpuścić oglądanie meczów nasze reprezentacji w piłce nożnej, będzie spokojniej i zdrowiej!
Podczas ostatniego meczu praca w kuchni i trzymanie w ręku otwierającego się ciągle noża w kieszeni było optymalnym rozwiązaniem.
Dieta polskiego kibica jest dosyć radykalna i przez to wyjątkowo skuteczna , podstawą jej jest oczyszczanie jelit i usuwaniem z organizmu nadmiaru zbędnych kalorii i nieprzetrawionego pokarmu.
 Od wieków najlepszą metodą na to jest tzw. odruch wymiotny a to reprezentacja Polski w piłce nożnej nam GWARANTUJE!!!
Brak odpowiedniej liczby piłkarzy nawet średniej europejskiej klasy, brak kreatywności ,wszechobecna zachowawczość i wreszcie WIELKIE problemy w obronie o tym wszystkim nie tylko wiedział ale i mówił nowy selekcjoner naszej kadry.
To właśnie Pan Adam miał to zmienić, miał wskrzesić ducha bojowego , mówił o schematach gry do przodu i najsłynniejszym ostatnio uruchomieniu Roberta Lewandowskiego. Powiedzieć że się to nie udało to jakby nic nie powiedzieć.
Drużyna zagrała koszmarnie ,bez wiary , bez pomysłu (schematów),bez zaangażowania zbyt indywidualnie ze strony dortmundczyków. Kiedy dołożymy do tego złe zestawienie składu i złą zmianę Mierzejewskiego chyba najbardziej zaangażowanego gracza możemy spokojnie (oczywiście na fali niesamowitej złości że się cofamy)powiedzieć że cała drużyna łącznie ze sztabem zrobiła wielki , kolejny krok do tyłu.
Co zrobi Nawałka ? Czy pozbędzie się połowy wczorajszego składu? Czy powołania roześle teraz do trzeciej ligi niemieckiej i drugiej polskiej w poszukiwania lekarstw? Czy wyciągnie wnioski?
Jeśli nie to może stracić zaufanie już nie tylko kibiców (to wczoraj oprócz Boruca jedyny jasny punkt )ale i swojego kolegi Zbigniewa Bońka.
Jezu gramy tak źle że pisanie o tym boli i przygnębia!!!!!
Takie testy Panie Nawałka można robić w zaciszu zgrupowania , ale nie w obecności 40000 biało czerwonych kibiców na stadionie i paru milionów równie biało czerwonych kibiców kanapowych.
Na dziś Gramy o klasę albo nawet dwie gorzej od Drużyny Fornalika a zdawać by się do wczoraj mogło ze to fizycznie nie możliwe.
WSTYD , KOSZMAR , BEZSENSOWNY TEST , NIEUDOLNOŚĆ , FALSTART , ŻAŁOBA itd.
Tylko co narzekanie zniesmaczonego kibica pomoże ?POLACY CO WY ROBICIE???!!!!! Olewają miliony kibiców!!!!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz